Case Logic Evolution Plus batoh na 15,6" notebook BPEP115K

Katalogový kód: CL-BPEP115K
Ať již vyrazíte na každodenní cestu do zaměstnání nebo na jednodenní výlet s přenocováním, tento batoh se zaměřením na pohodlí a funkčnost s citem pro techniku vám bude krýt záda. Outdoorem-inspirov...aný vzhled společně s praktickými prvky pro každodenní využití osloví novou generaci lidí pracujících v kancelářích. Samostatný oddíl pro 15,6“ notebook a samostatná kapsa v hlavním oddílu pro 10“ tablet nebo iPad* Rychle přístupná horní kapsa na zip pro pohodlné uložení brýlí nebo mobilního telefonu. Dvojité zádové bederní polstrování slouží jako „pašerácká“ kapsa na cenné drobnosti. Do prostorného hlavního oddílu se vejde veškerá každodenní výbava až po šaty na převlečení. Přední kapsa obsahuje organizér pro přehledné uspořádání drobného každodenního příslušenství. Nenápadná a přitom rychle přístupná přední kapsa jako stvořená pro jízdenku, papírové kapesníky, balíček žvýkaček apod. Jistící popruh na zádech batohu lze snadno převléci přes teleskopické madlo pojízdného cestovního kufru. Síťovaná boční kapsa je dostatečně velká, aby se do ní vešla láhev s vodou. Do druhé boční kapsy tentokráte na zip můžete umístit svůj MP3 přehrávač a kabel od sluchátek protáhnout bez obav ven. Dva robustní přípojné body pro připevnění karabin. Dvě ucha, horní a spodní výrazně usnadňují manipulaci s batohem zejména při ukládání do zavazadlového prostoru nad hlavou. Barva: černá Materiál: nylon Vnější rozměry: 33,0 x 31,5 x 45,0 cm Vnitřní rozměry: 26,7 x 4,4 x 38,5 cm Objem: 30 l Hmotnost: 0,9 kg Záruka: 25 let
Další informace
Skladem
Může být u vás již 17.05.2021
1 799 Kč
1 299 Kč
1 074 Kč bez DPH
Ušetříte
500 Kč
Case Logic Evolution Plus batoh na 15,6" notebook BPEP115K
Ať již vyrazíte na každodenní cestu do zaměstnání nebo na jednodenní výlet s přenocováním, tento batoh se zaměřením na pohodlí a funkčnost s citem pro techniku vám bude krýt záda. Outdoorem-inspirovaný vzhled společně s praktickými prvky pro každodenní využití osloví novou generaci lidí pracujících v kancelářích.

 • Samostatný oddíl pro 15,6“ notebook a samostatná kapsa v hlavním oddílu pro 10“ tablet nebo iPad*
 • Rychle přístupná horní kapsa na zip pro pohodlné uložení brýlí nebo mobilního telefonu.
 • Dvojité zádové bederní polstrování slouží jako „pašerácká“ kapsa na cenné drobnosti.
 • Do prostorného hlavního oddílu se vejde veškerá každodenní výbava až po šaty na převlečení.
 • Přední kapsa obsahuje organizér pro přehledné uspořádání drobného každodenního příslušenství.
 • Nenápadná a přitom rychle přístupná přední kapsa jako stvořená pro jízdenku, papírové kapesníky, balíček žvýkaček apod.
 • Jistící popruh na zádech batohu lze snadno převléci přes teleskopické madlo pojízdného cestovního kufru.
 • Síťovaná boční kapsa je dostatečně velká, aby se do ní vešla láhev s vodou. Do druhé boční kapsy tentokráte na zip můžete umístit svůj MP3 přehrávač a kabel od sluchátek protáhnout bez obav ven.
 • Dva robustní přípojné body pro připevnění karabin.
 • Dvě ucha, horní a spodní výrazně usnadňují manipulaci s batohem zejména při ukládání do zavazadlového prostoru nad hlavou.

Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 33,0 x 31,5 x 45,0 cm
Vnitřní rozměry: 26,7 x 4,4 x 38,5 cm
Objem: 30 l
Hmotnost: 0,9 kg
Záruka: 25 let
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
 • Žádné dokumenty

Přidat komentář

 • Barva: černá
 • Úhlopříčka: 15-16
+420 491 110 092
info@solidni-obchod.cz
© Solidní obchod.cz, 2016