Case Logic Luminosity™ fotobrašna na DSLR - DSM103K

Katalogový kód: CL-DSM103K
Luminosity™ - elegantní all-in-one sportovní fotobrašna. Vnitřní nastavitelné pěnové stěny a oddělovače Vám umožní vlastní úpravu prostoru pro DSLR fotoaparát, až 4 objektivy nebo blesk a příslušens...tví. Do brašny se vejde i 10“ tablet nebo ultrabook. Unikátní skládací klopové víko nabízí klasický pohodlný přístup k výbavě, ale navíc je možné jej zajistit a nechat otevřené pro trvalý přístup do brašny. Upravte si úložný prostor pro digitální zrcadlovku, až 4 objektivy, včetně velkého 70 - 200mm objektivu nebo blesku a příslušenství pomocí nastavitelných pěnových přepážek a krátké variabilní příčky „snake divider“ systému. Kapsa pro tablet nebo ultrabook přístupná zevnitř a z vnějšku samostatným otvorem na zip. Brašna se zapíná na suchý zip a přezky, nebo ji lze krytem suchého zipu snadno upravit tak, aby otevírání bylo tiché. Unikátní skládací klopové víko umožňuje pohodlný přístup k výbavě. Je možné jej ale přehnout a zajistit suchým zipem, aby se nezavřelo, a vy tím získáte bezproblémový trvalý přístup do brašny na rameni. Přední kapsa na zip nabízí organizér pro další fotografické i nefotografické příslušenství. Ergonomická konstrukce spojuje silně polstrovanou zadní stěnu, ramenní popruh a rozměrnou ramenní vycpávkou a volitelně i bederní pás pro maximální komfort při nošení. Pokud není bederní pás používaný, lze je skrýt do zadní stěny. Masivní horní a dolní madla usnadňují zvedání a manipulaci. Moderní a funkční design a odolný ripstop nylon tvoří kvalitní, ergonomickou foto brašnu. Snímatelná pláštěnka chrání brašnu a její obsah před nepřízní počasí. Pokud není potřeba, může být složena ve zvláštní kapse zajištěna suchým zipem. Je-li ušpiněna, lze ji zcela sejmou a vyčistit. Čistící utěrka z mikrovlákna na optiku je součástí dodávky. Barva: černá Materiál: nylon Vnější rozměry: 40,0 x 17,5 x 28,5 cm Vnitřní rozměry: 38,1 x 12,7 x 21,6 cm Hmotnost: 1,05 kg Záruka: 25 let
Další informace
Skladem
Může být u vás již 25.10.2018
2 199 Kč
1 571 Kč
1 298 Kč bez DPH
Ušetříte
628 Kč
Case Logic Luminosity™ fotobrašna na DSLR - DSM103K
Luminosity™ - elegantní all-in-one sportovní fotobrašna. Vnitřní nastavitelné pěnové stěny a oddělovače Vám umožní vlastní úpravu prostoru pro DSLR fotoaparát, až 4 objektivy nebo blesk a příslušenství. Do brašny se vejde i 10“ tablet nebo ultrabook. Unikátní skládací klopové víko nabízí klasický pohodlný přístup k výbavě, ale navíc je možné jej zajistit a nechat otevřené pro trvalý přístup do brašny.

 • Upravte si úložný prostor pro digitální zrcadlovku, až 4 objektivy, včetně velkého 70 - 200mm objektivu nebo blesku a příslušenství pomocí nastavitelných pěnových přepážek a krátké variabilní příčky „snake divider“ systému.
 • Kapsa pro tablet nebo ultrabook přístupná zevnitř a z vnějšku samostatným otvorem na zip.
 • Brašna se zapíná na suchý zip a přezky, nebo ji lze krytem suchého zipu snadno upravit tak, aby otevírání bylo tiché.
 • Unikátní skládací klopové víko umožňuje pohodlný přístup k výbavě. Je možné jej ale přehnout a zajistit suchým zipem, aby se nezavřelo, a vy tím získáte bezproblémový trvalý přístup do brašny na rameni.
 • Přední kapsa na zip nabízí organizér pro další fotografické i nefotografické příslušenství.
 • Ergonomická konstrukce spojuje silně polstrovanou zadní stěnu, ramenní popruh a rozměrnou ramenní vycpávkou a volitelně i bederní pás pro maximální komfort při nošení.
 • Pokud není bederní pás používaný, lze je skrýt do zadní stěny.
 • Masivní horní a dolní madla usnadňují zvedání a manipulaci.
 • Moderní a funkční design a odolný ripstop nylon tvoří kvalitní, ergonomickou foto brašnu.
 • Snímatelná pláštěnka chrání brašnu a její obsah před nepřízní počasí. Pokud není potřeba, může být složena ve zvláštní kapse zajištěna suchým zipem. Je-li ušpiněna, lze ji zcela sejmou a vyčistit.
 • Čistící utěrka z mikrovlákna na optiku je součástí dodávky.

Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 40,0 x 17,5 x 28,5 cm
Vnitřní rozměry: 38,1 x 12,7 x 21,6 cm
Hmotnost: 1,05 kg
Záruka: 25 let
V Bez názvu [4] neexistuje přípojný bod spotřebitele ProvidedStoreCard.
 • Žádné dokumenty

Přidat komentář

 • Barva: černá
+420 491 110 092
info@solidni-obchod.cz
© Solidní obchod.cz, 2016