Case Logic Luminosity™ fotobrašna na malou DSLR - DSM101

Katalogový kód: CL-DSM101
Luminosity™ - elegantní all-in-one sportovní fotobrašna. Vnitřní nastavitelné pěnové stěny a oddělovače Vám umožní vlastní úpravu prostoru pro malou DSLR nebo systémový kompaktní fotoaparát s vyměni...telnými objektivy. Až 2 objektivy, blesk nebo příslušenství. Unikátní skládací klopové víko nabízí klasický pohodlný přístup k výbavě, ale navíc je možné je zajistit a nechat otevřené pro trvalý přístup do brašny. Upravte si úložný prostor pro systémový kompakt nebo malou digitální zrcadlovku, 2 objektivy, blesk nebo příslušenství pomocí nastavitelných pěnových přepážek a krátké variabilní příčky „snake divider“ systému. Unikátní skládací klopové víko umožňuje pohodlný přístup k výbavě. Je možné je však přehnout a zajistit suchým zipem, aby se nezavřelo, a vy tím získáte bezproblémový trvalý přístup do brašny na rameni. Přední kapsa ma zip pro peněženku, mobil nebo jiné nefotografické věci. Brašna se zapíná na suchý zip a přezky, nebo ji lze krytem suchého zipu snadno upravit tak, aby otevírání bylo tiché. Snímatelná pláštěnka chrání brašnu a její obsah před nepřízní počasí. Pokud není potřeba, může být složena ve zvláštní kapse zajištěna suchým zipem. Je-li ušpiněna, lze ji zcela sejmou a vyčistit. Kombinace nastavitelného neklouzavého ramenního popruhu se širokou polstrovanou podložkou a polstrovaná zadní stěna slouží pro maximální pohodlí při nošení. Moderní a funkční design a odolný ripstop nylon tvoří kvalitní, ergonomickou foto brašnu. Masivní horní a dolní madla usnadňují zvedání a manipulaci. Čistící utěrka z mikrovlákna na optiku je součástí dodávky. Barva: černá Materiál: nylon Vnější rozměry: 27,0 x 16,0 x 24,3 cm Vnitřní rozměry: 21,0 x 13,0 x 20,0 cm Hmotnost: 0,57 kg Záruka: 25 let
Další informace
Skladem
Může být u vás již 25.9.2018
1 599 Kč
1 143 Kč
945 Kč bez DPH
Ušetříte
456 Kč
Case Logic Luminosity™ fotobrašna na malou DSLR - DSM101
Luminosity™ - elegantní all-in-one sportovní fotobrašna. Vnitřní nastavitelné pěnové stěny a oddělovače Vám umožní vlastní úpravu prostoru pro malou DSLR nebo systémový kompaktní fotoaparát s vyměnitelnými objektivy. Až 2 objektivy, blesk nebo příslušenství. Unikátní skládací klopové víko nabízí klasický pohodlný přístup k výbavě, ale navíc je možné je zajistit a nechat otevřené pro trvalý přístup do brašny.

 • Upravte si úložný prostor pro systémový kompakt nebo malou digitální zrcadlovku, 2 objektivy, blesk nebo příslušenství pomocí nastavitelných pěnových přepážek a krátké variabilní příčky „snake divider“ systému.
 • Unikátní skládací klopové víko umožňuje pohodlný přístup k výbavě. Je možné je však přehnout a zajistit suchým zipem, aby se nezavřelo, a vy tím získáte bezproblémový trvalý přístup do brašny na rameni.
 • Přední kapsa ma zip pro peněženku, mobil nebo jiné nefotografické věci.
 • Brašna se zapíná na suchý zip a přezky, nebo ji lze krytem suchého zipu snadno upravit tak, aby otevírání bylo tiché.
 • Snímatelná pláštěnka chrání brašnu a její obsah před nepřízní počasí. Pokud není potřeba, může být složena ve zvláštní kapse zajištěna suchým zipem. Je-li ušpiněna, lze ji zcela sejmou a vyčistit.
 • Kombinace nastavitelného neklouzavého ramenního popruhu se širokou polstrovanou podložkou a polstrovaná zadní stěna slouží pro maximální pohodlí při nošení.
 • Moderní a funkční design a odolný ripstop nylon tvoří kvalitní, ergonomickou foto brašnu.
 • Masivní horní a dolní madla usnadňují zvedání a manipulaci.
 • Čistící utěrka z mikrovlákna na optiku je součástí dodávky.

Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 27,0 x 16,0 x 24,3 cm
Vnitřní rozměry: 21,0 x 13,0 x 20,0 cm
Hmotnost: 0,57 kg
Záruka: 25 let
V Bez názvu [4] neexistuje přípojný bod spotřebitele ProvidedStoreCard.
 • Žádné dokumenty

Přidat komentář

 • Barva: černá
+420 491 110 092
info@solidni-obchod.cz
© Solidní obchod.cz, 2016