Case Logic Luminosity™ jednoramenný fotobatoh - DSS101

Katalogový kód: CL-DSS101
Tento funkční kompaktní jednoramenný batoh pro digitální zrcadlovku, dostatečně sportovní na výlety a efektivní do města by měl být součástí výbavy každého fotografa na jeho toulkách. S nastavitelný...mi dělícími stěnami a světle modrým interiérem bude hračka upravit a zorganizovat prostor pro vaši kompaktní zrcadlovku i s 1-2 objektivy nebo bleskem a dalším příslušenstvím. Jednoramenné provedení vám umožní rychlý přístup k obsahu celého batohu bez nutnosti sundávat batoh z ramene a díky pohodlí silně polstrované a síťované zadní stěny a ramenního popruhu, které poskytují ergonomickou podporu při nošení v každé poloze, to ani nebudete chtít. Hlavní oddíl s nastavitelnými přepážkami pojme kompaktní zrcadlovku nebo kompaktní fotoaparát s vyměnitelnými objektivy, 1-2 objektivy nebo blesk a příslušenství. Jednoramenné provedení umožňuje rychlý a bezpečný přístup k fotografické výbavě a poskytuje i základní pracovní plochu. Samostatný oddíl do kterého se vejde iPad mini. Zvláštní kapsy pro paměťové karty. Horní oddíl na zip pro osobní věci jako je mobilní telefon, svačina, sluneční brýle a s vnitřní kapsou na zip, která je ideální pro peněženku nebo doklady. Ergonomické provedení kombinuje silně polstrovanou zadní stěnu a široký ramenní popruh potažené vzdušnou síťovinou aby poskytovaly maximální pohodlí v každé poloze. Doplňující stabilizační pásek se sponou zajišťuje ramenní popruh, pomáhá lépe rozložit hmotnost fotografické výbavy a fixuje batoh na zádech při aktivním pohybu (není-li stabilizační pásek používán, lze je smotat a skrýt) Velké poutko na hlavním popruhu usnadňuje přetažení batohu dopředu a slouží zároveň jako přípojný bod pro karabinu. Na stranu batohu lze pomocí neklouzavého hypalonového pásku připevnit kompaktní monopod nebo malý stativ. Pláštěnka dobře přiléhá batohu a chrání jej před přírodními živly (k uložení pláštěnky slouží k tomu určená kapsa na spodní straně batohu) Barva: černá Materiál: nylon Vnější rozměry: 23,0 x 20,0 x 38,0 cm Vnitřní rozměry: 17,0 x 13,0 x 24,0 cm Hmotnost: 0,7 kg Záruka: 25 let
Další informace
Skladem
Může být u vás již 13.07.2020
1 999 Kč
1 429 Kč
1 181 Kč bez DPH
Ušetříte
570 Kč
Case Logic Luminosity™ jednoramenný fotobatoh - DSS101
Tento funkční kompaktní jednoramenný batoh pro digitální zrcadlovku, dostatečně sportovní na výlety a efektivní do města by měl být součástí výbavy každého fotografa na jeho toulkách. S nastavitelnými dělícími stěnami a světle modrým interiérem bude hračka upravit a zorganizovat prostor pro vaši kompaktní zrcadlovku i s 1-2 objektivy nebo bleskem a dalším příslušenstvím. Jednoramenné provedení vám umožní rychlý přístup k obsahu celého batohu bez nutnosti sundávat batoh z ramene a díky pohodlí silně polstrované a síťované zadní stěny a ramenního popruhu, které poskytují ergonomickou podporu při nošení v každé poloze, to ani nebudete chtít.

 • Hlavní oddíl s nastavitelnými přepážkami pojme kompaktní zrcadlovku nebo kompaktní fotoaparát s vyměnitelnými objektivy, 1-2 objektivy nebo blesk a příslušenství.
 • Jednoramenné provedení umožňuje rychlý a bezpečný přístup k fotografické výbavě a poskytuje i základní pracovní plochu.
 • Samostatný oddíl do kterého se vejde iPad mini.
 • Zvláštní kapsy pro paměťové karty.
 • Horní oddíl na zip pro osobní věci jako je mobilní telefon, svačina, sluneční brýle a s vnitřní kapsou na zip, která je ideální pro peněženku nebo doklady.
 • Ergonomické provedení kombinuje silně polstrovanou zadní stěnu a široký ramenní popruh potažené vzdušnou síťovinou aby poskytovaly maximální pohodlí v každé poloze.
 • Doplňující stabilizační pásek se sponou zajišťuje ramenní popruh, pomáhá lépe rozložit hmotnost fotografické výbavy a fixuje batoh na zádech při aktivním pohybu (není-li stabilizační pásek používán, lze je smotat a skrýt)
 • Velké poutko na hlavním popruhu usnadňuje přetažení batohu dopředu a slouží zároveň jako přípojný bod pro karabinu.
 • Na stranu batohu lze pomocí neklouzavého hypalonového pásku připevnit kompaktní monopod nebo malý stativ.
 • Pláštěnka dobře přiléhá batohu a chrání jej před přírodními živly (k uložení pláštěnky slouží k tomu určená kapsa na spodní straně batohu)

Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 23,0 x 20,0 x 38,0 cm
Vnitřní rozměry: 17,0 x 13,0 x 24,0 cm
Hmotnost: 0,7 kg
Záruka: 25 let
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
 • Žádné dokumenty

Přidat komentář

 • Barva: černá
+420 491 110 092
info@solidni-obchod.cz
© Solidní obchod.cz, 2016