Case Logic Luminosity™ pouzdro pro systémový fotoaparát DSH101

Katalogový kód: CL-DSH101
V návaznosti na elegantní sportovní řadu foto brašen Luminosity přichází i toto přímočaré foto pouzdro s trvale rychlým přístupem k vaší výbavě. Chraňte svůj systémový kompaktní fotoaparát s vyměnit...elnými objektivy nebo kompaktní zrcadlovku i s objektivem v tomto snadno přístupném pouzdru s horním vkládáním. Vnitřní kapsy slouží k uložení drobného příslušenství a odnímatelný ramenní popruh vám umožní bezpečně nosit pouzdro přes rameno nebo pouze v ruce za ucho. Pojme kompaktní systémový fotoaparát s výměnnými objektivy nebo malou zrcadlovku se základním objektivem. Jemná světle modrá nylexová výstelka chrání povrch hardware a díky kontrastu s obvykle černým fotografickým příslušenstvím lze uvnitř pouzdra vše rychle nalézt. Vnitřní otevřená kapsy pro krytku objektivu nebo nabíječku. Kapsa na zip ve víku slouží pro uložení drobného fotopříslušenství jako utěrka z mikrovlákna na optiku. Tzv. „parkování“ jezdce vnitřního zipu chrání před poškrabáním citlivého povrchu uloženého fotoaparátu. Dodávaná pláštěnka slouží jako účinná ochrana před vydatným deštěm (pokud není používána lze ji složit do speciální k tomu určené kapsy). Odnímatelný nastavitelný ramenní popruh a ucho pro pohodlné přenášení. Barva: černá Materiál: nylon Vnější rozměry: 17,5 x 13,0 x 18,0 cm Vnitřní rozměry: 10,0 x 9,0 x 14,0 cm Hmotnost: 0,22 kg Záruka: 25 let
Další informace
Skladem
Může být u vás již 08.07.2020
849 Kč
607 Kč
502 Kč bez DPH
Ušetříte
242 Kč
Case Logic Luminosity™ pouzdro pro systémový fotoaparát DSH101
V návaznosti na elegantní sportovní řadu foto brašen Luminosity přichází i toto přímočaré foto pouzdro s trvale rychlým přístupem k vaší výbavě. Chraňte svůj systémový kompaktní fotoaparát s vyměnitelnými objektivy nebo kompaktní zrcadlovku i s objektivem v tomto snadno přístupném pouzdru s horním vkládáním. Vnitřní kapsy slouží k uložení drobného příslušenství a odnímatelný ramenní popruh vám umožní bezpečně nosit pouzdro přes rameno nebo pouze v ruce za ucho.

  • Pojme kompaktní systémový fotoaparát s výměnnými objektivy nebo malou zrcadlovku se základním objektivem.
  • Jemná světle modrá nylexová výstelka chrání povrch hardware a díky kontrastu s obvykle černým fotografickým příslušenstvím lze uvnitř pouzdra vše rychle nalézt.
  • Vnitřní otevřená kapsy pro krytku objektivu nebo nabíječku.
  • Kapsa na zip ve víku slouží pro uložení drobného fotopříslušenství jako utěrka z mikrovlákna na optiku.
  • Tzv. „parkování“ jezdce vnitřního zipu chrání před poškrabáním citlivého povrchu uloženého fotoaparátu.
  • Dodávaná pláštěnka slouží jako účinná ochrana před vydatným deštěm (pokud není používána lze ji složit do speciální k tomu určené kapsy).
  • Odnímatelný nastavitelný ramenní popruh a ucho pro pohodlné přenášení.

Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 17,5 x 13,0 x 18,0 cm
Vnitřní rozměry: 10,0 x 9,0 x 14,0 cm
Hmotnost: 0,22 kg
Záruka: 25 let
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
  • Žádné dokumenty

Přidat komentář

  • Barva: černá
+420 491 110 092
info@solidni-obchod.cz
© Solidní obchod.cz, 2016