Case Logic Luminosity™ pouzdro pro zrcadlovku s objektivem DSH103

Katalogový kód: CL-DSH103
V návaznosti na elegantní sportovní řadu foto brašen Luminosity přichází i toto přímočaré fotopouzdro na zrcadlovku, které poroste s vaší výbavou. Chraňte svou digitální zrcadlovku s nasazeným objek...tivem, gripem i úponem na stativ v tomto snadno přístupném pouzdru s horním vkládáním. Chcete fotit s delším objektivem? Jednoduše rozepněte zip u dna fotopouzdra a pouzdro se prodlouží tak, aby se do něj vešla zrcadlovka i s nasazeným světelným teleobjektivem 70-200mm. Četné kapsy slouží pro uložení příslušenství i osobních věcí a odnímatelný protiskluzový popruh umožňuje bezpečné přenášení brašny přes rameno nebo v ruce. Pojme poloprofesionální zrcadlovku s nasazeným gripem, zoom objektivem i úchytem na stativ. Prodloužení hloubky. Rozepnutím zipu u dna pouzdra získáte další prostor pro světelné teleobjektivy kategorie 70-200mm. Jemná světle modrá nylexová výstelka chrání povrch hardware a díky kontrastu s obvykle černým fotografickým příslušenstvím lze uvnitř pouzdra vše rychle nalézt. Nastavitelná vložka „snake divider“ přidává další úroveň ochrany – jednoduše ji oviňte kolem objektivu a připevněte ke stěně pouzdra, čímž minimalizujete pohyb výbavy uvnitř pouzdra. Kapsa na zip ve víku slouží pro uložení drobného fotopříslušenství jako utěrka z mikrovlákna na optiku. Tzv. „parkování“ jezdce vnitřního zipu chrání před poškrabáním citlivého povrchu uloženého fotoaparátu. Dvě vnější flexibilní kapsy, které se promačkávají dovnitř, poskytují prostor pro objemnější příslušenství, jako jsou filtry nebo nabíječka. Zadní dvojité polstrování se síťovinou vytváří místo pro další kapsu na zip i s poutky na tužky vhodnou pro poznámkový blok. Přední kapsa na zip pro fotografické i nefotografické příslušenství. Dodávaná pláštěnka slouží jako účinná ochrana před vydatným deštěm (pokud není používána lze ji složit do boční kapsy). Odnímatelný nastavitelný ramenní popruh a ucho pro pohodlné přenášení. Barva: černá Materiál: nylon Vnější rozměry: 21,0 x 15,0 x 34,0 cm Vnitřní rozměry: 15,0 x 13,0 x 30,0 cm Hmotnost: 0,51 kg Záruka: 25 let
Další informace
Skladem
Může být u vás již 22.11.2017
1 599 Kč
1 143 Kč
945 Kč bez DPH
Ušetříte
456 Kč
Case Logic Luminosity™ pouzdro pro zrcadlovku s objektivem DSH103
V návaznosti na elegantní sportovní řadu foto brašen Luminosity přichází i toto přímočaré fotopouzdro na zrcadlovku, které poroste s vaší výbavou. Chraňte svou digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem, gripem i úponem na stativ v tomto snadno přístupném pouzdru s horním vkládáním. Chcete fotit s delším objektivem? Jednoduše rozepněte zip u dna fotopouzdra a pouzdro se prodlouží tak, aby se do něj vešla zrcadlovka i s nasazeným světelným teleobjektivem 70-200mm. Četné kapsy slouží pro uložení příslušenství i osobních věcí a odnímatelný protiskluzový popruh umožňuje bezpečné přenášení brašny přes rameno nebo v ruce.

 • Pojme poloprofesionální zrcadlovku s nasazeným gripem, zoom objektivem i úchytem na stativ.
 • Prodloužení hloubky. Rozepnutím zipu u dna pouzdra získáte další prostor pro světelné teleobjektivy kategorie 70-200mm.
 • Jemná světle modrá nylexová výstelka chrání povrch hardware a díky kontrastu s obvykle černým fotografickým příslušenstvím lze uvnitř pouzdra vše rychle nalézt.
 • Nastavitelná vložka „snake divider“ přidává další úroveň ochrany – jednoduše ji oviňte kolem objektivu a připevněte ke stěně pouzdra, čímž minimalizujete pohyb výbavy uvnitř pouzdra.
 • Kapsa na zip ve víku slouží pro uložení drobného fotopříslušenství jako utěrka z mikrovlákna na optiku.
 • Tzv. „parkování“ jezdce vnitřního zipu chrání před poškrabáním citlivého povrchu uloženého fotoaparátu.
 • Dvě vnější flexibilní kapsy, které se promačkávají dovnitř, poskytují prostor pro objemnější příslušenství, jako jsou filtry nebo nabíječka.
 • Zadní dvojité polstrování se síťovinou vytváří místo pro další kapsu na zip i s poutky na tužky vhodnou pro poznámkový blok.
 • Přední kapsa na zip pro fotografické i nefotografické příslušenství.
 • Dodávaná pláštěnka slouží jako účinná ochrana před vydatným deštěm (pokud není používána lze ji složit do boční kapsy).
 • Odnímatelný nastavitelný ramenní popruh a ucho pro pohodlné přenášení.

Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 21,0 x 15,0 x 34,0 cm
Vnitřní rozměry: 15,0 x 13,0 x 30,0 cm
Hmotnost: 0,51 kg
Záruka: 25 let
V Bez názvu [4] neexistuje přípojný bod spotřebitele ProvidedStoreCard.
 • Žádné dokumenty

Přidat komentář

 • Barva: černá
+420 491 110 092
info@solidni-obchod.cz
© Solidní obchod.cz, 2016