Case Logic pouzdro na akční kameru SLRC208

Katalogový kód: CL-SLRC208
Robustní, ochranné pouzdro navržené tak, aby udrželo krok s Vaší dobrodružnou strakou. Hodí se pro GoPro, 3-way držák, dálkové ovládání, úchyty a příslušenství. Kompatibilní s 1 akční kamer...ou, jako je GoPro, příslušenstvím velikosti až 3-way držáku, dálkového ovládání a dalšího příslušenství. Ochrana kamery oddělením od příslušenství nastavitelnou, polstrovanou dělicí stěnou. Kapsa na zip a síťované kapsy pro uložení příslušenství a doplňků. Voděodolné DURABASE dno nabízí nejen ochranu ale i stabilitu od základu. Organizér poskytuje přehledný úložný prostor pro kabely, paměťové karty, návod k obsluze a další drobné příslušenství. Uzavírání hlavního oddílu je řešeno zipem se dvěma jezdci tak, aby se pro zvýšení zabezpečení, mohla jejich táhla zajistit zámkem na zavazadla. Díky kontrastní vnitřní podšívce je vše uvnitř pouzdra dobře viditelné. Barva: černá Materiál: nylon/EVA Vnější rozměry: 22,0 x 9,0 x 16,0 cm Vnitřní rozměry: 20,0 x 7,0 x 12,0 cm Hmotnost: 0,21 kg Záruka: 25 let
Další informace
Skladem
Může být u vás již 13.07.2020
799 Kč
571 Kč
472 Kč bez DPH
Ušetříte
228 Kč
Case Logic pouzdro na akční kameru SLRC208
Robustní, ochranné pouzdro navržené tak, aby udrželo krok s Vaší dobrodružnou strakou. Hodí se pro GoPro, 3-way držák, dálkové ovládání, úchyty a příslušenství.

  • Kompatibilní s 1 akční kamerou, jako je GoPro, příslušenstvím velikosti až 3-way držáku, dálkového ovládání a dalšího příslušenství.
  • Ochrana kamery oddělením od příslušenství nastavitelnou, polstrovanou dělicí stěnou.
  • Kapsa na zip a síťované kapsy pro uložení příslušenství a doplňků.
  • Voděodolné DURABASE dno nabízí nejen ochranu ale i stabilitu od základu.
  • Organizér poskytuje přehledný úložný prostor pro kabely, paměťové karty, návod k obsluze a další drobné příslušenství.
  • Uzavírání hlavního oddílu je řešeno zipem se dvěma jezdci tak, aby se pro zvýšení zabezpečení, mohla jejich táhla zajistit zámkem na zavazadla.
  • Díky kontrastní vnitřní podšívce je vše uvnitř pouzdra dobře viditelné.

Barva: černá
Materiál: nylon/EVA
Vnější rozměry: 22,0 x 9,0 x 16,0 cm
Vnitřní rozměry: 20,0 x 7,0 x 12,0 cm
Hmotnost: 0,21 kg
Záruka: 25 let
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
  • Žádné dokumenty

Přidat komentář

  • Barva: černá
+420 491 110 092
info@solidni-obchod.cz
© Solidní obchod.cz, 2016