Case Logic univerzální fotobrašna FLXM101GY - tmavě šedá

Katalogový kód: CL-FLXM101GY
Fotobrašna, která vydá za tisíc slov. Vytváří nové trendy a odporuje představě typické fotobrašny díky vyjímatelné bohatě polstrované vnitřní tašce, s nastavitelnou příčkou. Pouhým vyjmutím vnitřní ...tašky s fototechnikou uděláte z této fotobrašny běžnou brašnu pro každodenní použití. Všestrannost, moderní detaily, víceúčelové kapsy a dostatek prostoru vám dodají styl i pořádek kamkoliv půjdete. Brašna obsahuje kapsu pro tablet a vyjímatelnou tašku pro zrcadlovku, objektiv nebo blesk nebo další příslušenství. Vyjímatelná taška s nastavitelnou přepážkou a uchy poskytuje prostor pro zrcadlovku, objektiv nebo blesk nebo další příslušenství. Vnitřní kapsa pro iPad. Snadná přeměna z fotobrašny na běžnou brašnu pro každodenní použití. Jednoduchým vyjmutím tašky pro fotoaparáty získáte prostor pro knihy, sluchátka nebo jiné každodennosti. Nadrozměrný zip a kovový rámeček v otevírání umožňují hladký a rychlý přístup k fotoaparátu tabletu nebo čemukoliv uvnitř. Vnitřní kapsa na zip nabízí praktické místo pro drobné cennosti Přední kapsa s asymetrickým zipem pro ukládání věcí, ke kterým potřebujete rychlý a pohodlný přístup jako je mobilní telefon, krytka objektivu nebo jízdenka. Organizér pro peněženku, doklady nebo drobné příslušenství se nachází v přední kapse na zip pod klopou jištěnou druky. Druky klopového zavírání jsou na pružných poutkách, aby při zapínání nedocházelo k tlaku na obsah brašny. Pogumované protiskluzové dno dodává brašně stabilitu a chrání ji od špíny a mokrých povrchů. Dvě postranní síťované kapsy na lahev nebo deštník. Nastavitelný polstrovaný popruh s protiskluzovou povrchovou úpravou Barva: tmavě šedá Materiál: polyester Vnější rozměry: 31,0 x 11,0 x 27,5 cm Vnitřní rozměry: 20,0 x 9,0 x 17,0 cm Hmotnost: 0,83 kg Záruka: 25 let
Další informace
není skladem
1 999 Kč
1 429 Kč
1 181 Kč bez DPH
Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost
Ušetříte
570 Kč
Case Logic univerzální fotobrašna FLXM101GY - tmavě šedá
Fotobrašna, která vydá za tisíc slov. Vytváří nové trendy a odporuje představě typické fotobrašny díky vyjímatelné bohatě polstrované vnitřní tašce, s nastavitelnou příčkou. Pouhým vyjmutím vnitřní tašky s fototechnikou uděláte z této fotobrašny běžnou brašnu pro každodenní použití. Všestrannost, moderní detaily, víceúčelové kapsy a dostatek prostoru vám dodají styl i pořádek kamkoliv půjdete. Brašna obsahuje kapsu pro tablet a vyjímatelnou tašku pro zrcadlovku, objektiv nebo blesk nebo další příslušenství.

 • Vyjímatelná taška s nastavitelnou přepážkou a uchy poskytuje prostor pro zrcadlovku, objektiv nebo blesk nebo další příslušenství.
 • Vnitřní kapsa pro iPad.
 • Snadná přeměna z fotobrašny na běžnou brašnu pro každodenní použití. Jednoduchým vyjmutím tašky pro fotoaparáty získáte prostor pro knihy, sluchátka nebo jiné každodennosti.
 • Nadrozměrný zip a kovový rámeček v otevírání umožňují hladký a rychlý přístup k fotoaparátu tabletu nebo čemukoliv uvnitř.
 • Vnitřní kapsa na zip nabízí praktické místo pro drobné cennosti
 • Přední kapsa s asymetrickým zipem pro ukládání věcí, ke kterým potřebujete rychlý a pohodlný přístup jako je mobilní telefon, krytka objektivu nebo jízdenka.
 • Organizér pro peněženku, doklady nebo drobné příslušenství se nachází v přední kapse na zip pod klopou jištěnou druky.
 • Druky klopového zavírání jsou na pružných poutkách, aby při zapínání nedocházelo k tlaku na obsah brašny.
 • Pogumované protiskluzové dno dodává brašně stabilitu a chrání ji od špíny a mokrých povrchů.
 • Dvě postranní síťované kapsy na lahev nebo deštník.
 • Nastavitelný polstrovaný popruh s protiskluzovou povrchovou úpravou

Barva: tmavě šedá
Materiál: polyester
Vnější rozměry: 31,0 x 11,0 x 27,5 cm
Vnitřní rozměry: 20,0 x 9,0 x 17,0 cm
Hmotnost: 0,83 kg
Záruka: 25 let
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
 • Žádné dokumenty

Přidat komentář

 • Barva: tmavě-šedá
+420 491 110 092
info@solidni-obchod.cz
© Solidní obchod.cz, 2016