Case Logic univerzální fotobrašna FLXM102GY - tmavě šedá

Katalogový kód: CL-FLXM102GY
Fotobrašna, která vydá za tisíc slov. Vytváří nové trendy a odporuje představě typické fotobrašny díky vyjímatelné bohatě polstrované vnitřní tašce, s nastavitelnou příčkou. Pouhým vyjmutím vnitřní ...tašky s fototechnikou uděláte z této fotobrašny běžnou brašnu pro každodenní použití. Všestrannost, moderní detaily, víceúčelové kapsy a dostatek prostoru vám dodají styl i pořádek kamkoliv půjdete. Brašna obsahuje kapsu pro tablet a vyjímatelnou tašku pro zrcadlovku, objektiv nebo blesk nebo další příslušenství. Vyjímatelná taška s nastavitelnou přepážkou a uchy poskytuje prostor pro zrcadlovku, dva objektivy nebo blesk a další příslušenství. Vnitřní kapsa pro iPad, 10,1“ tablet nebo ultrabook s úhlopříčkou až 13“. Snadná přeměna z fotobrašny na běžnou brašnu pro každodenní použití. Jednoduchým vyjmutím tašky pro fotoaparáty získáte prostor pro knihy, sluchátka nebo jiné každodennosti. Nadrozměrný zip a kovový rámeček v otevírání umožňují hladký a rychlý přístup k fotoaparátu tabletu, ultrabooku nebo čemukoliv uvnitř. Vnitřní kapsa na zip nabízí praktické místo pro drobné cennosti Přední kapsa s asymetrickým zipem pro ukládání věcí, ke kterým potřebujete rychlý a pohodlný přístup jako je mobilní telefon, krytka objektivu nebo jízdenka. Další vnější kapsa na zip navržená pro noviny nebo časopis na cestu. Organizér pro peněženku, doklady nebo drobné příslušenství, který se nachází v přední kapse na zip pod klopou jištěnou druky. Druky klopového zavírání jsou na pružných poutkách, aby při zapínání nedocházelo k tlaku na obsah brašny. Pogumované protiskluzové dno dodává brašně stabilitu a chrání ji od špíny a mokrých povrchů. Dvě postranní síťované kapsy na lahev nebo deštník. Nastavitelný polstrovaný popruh s protiskluzovou povrchovou úpravou Barva: tmavě šedá Materiál: polyester Vnější rozměry: 36,0 x 16,0 x 29,5 cm Vnitřní rozměry: 26,0 x 16,0 x 19,1 cm Hmotnost: 1,08 kg Záruka: 25 let
Další informace
Skladem
Může být u vás již 20.3.2019
2 399 Kč
1 715 Kč
1 417 Kč bez DPH
Ušetříte
684 Kč
Case Logic univerzální fotobrašna FLXM102GY - tmavě šedá
Fotobrašna, která vydá za tisíc slov. Vytváří nové trendy a odporuje představě typické fotobrašny díky vyjímatelné bohatě polstrované vnitřní tašce, s nastavitelnou příčkou. Pouhým vyjmutím vnitřní tašky s fototechnikou uděláte z této fotobrašny běžnou brašnu pro každodenní použití. Všestrannost, moderní detaily, víceúčelové kapsy a dostatek prostoru vám dodají styl i pořádek kamkoliv půjdete. Brašna obsahuje kapsu pro tablet a vyjímatelnou tašku pro zrcadlovku, objektiv nebo blesk nebo další příslušenství.

 • Vyjímatelná taška s nastavitelnou přepážkou a uchy poskytuje prostor pro zrcadlovku, dva objektivy nebo blesk a další příslušenství.
 • Vnitřní kapsa pro iPad, 10,1“ tablet nebo ultrabook s úhlopříčkou až 13“.
 • Snadná přeměna z fotobrašny na běžnou brašnu pro každodenní použití. Jednoduchým vyjmutím tašky pro fotoaparáty získáte prostor pro knihy, sluchátka nebo jiné každodennosti.
 • Nadrozměrný zip a kovový rámeček v otevírání umožňují hladký a rychlý přístup k fotoaparátu tabletu, ultrabooku nebo čemukoliv uvnitř.
 • Vnitřní kapsa na zip nabízí praktické místo pro drobné cennosti
 • Přední kapsa s asymetrickým zipem pro ukládání věcí, ke kterým potřebujete rychlý a pohodlný přístup jako je mobilní telefon, krytka objektivu nebo jízdenka.
 • Další vnější kapsa na zip navržená pro noviny nebo časopis na cestu.
 • Organizér pro peněženku, doklady nebo drobné příslušenství, který se nachází v přední kapse na zip pod klopou jištěnou druky.
 • Druky klopového zavírání jsou na pružných poutkách, aby při zapínání nedocházelo k tlaku na obsah brašny.
 • Pogumované protiskluzové dno dodává brašně stabilitu a chrání ji od špíny a mokrých povrchů.
 • Dvě postranní síťované kapsy na lahev nebo deštník.
 • Nastavitelný polstrovaný popruh s protiskluzovou povrchovou úpravou

Barva: tmavě šedá
Materiál: polyester
Vnější rozměry: 36,0 x 16,0 x 29,5 cm
Vnitřní rozměry: 26,0 x 16,0 x 19,1 cm
Hmotnost: 1,08 kg
Záruka: 25 let
V Bez názvu [4] neexistuje přípojný bod spotřebitele ProvidedStoreCard.
 • Žádné dokumenty

Přidat komentář

 • Barva: tmavě-šedá
+420 491 110 092
info@solidni-obchod.cz
© Solidní obchod.cz, 2016