Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10 udržuje celoročně optimální vlhkost

V chladném a teplém počasí může docházet k vysoušení pokožky. Ústředním topením a klimatizací se to může ještě zhoršit. K přirozenému zvlhčování může dojít díky vzdušné vlhkosti, která zabraňuje vysoušení a možnému následnému podráždění pokožky. Nový zvlhčovač vzduchu AM10 od společnosti Dyson využívá technologii Air Multiplier a vlastní technologii čištění vzduchu Ultraviolet, které vám v domácnosti pomohou udržovat správnou hladinu vlhkosti, a to rovnoměrně a tiše. Abyste se cítili dobře po celý rok.

Nepříjemná pravda o zvlhčovačích vzduchu:

Přes svoje možné přínosy mohou být zvlhčovače vzduchu nehygienické. Neumějí čistit vodu, což bakteriím v nádrži umožňuje přímou cestu do zvlhčovaných prostor. Navíc celá řada z nich neumí vlhký vzduch šířit rovnoměrně po celé místnosti.

Patentovaná technologie společnosti Dyson:

Spojením nové technologie čištění vzduchu Ultraviolet, patentované technologie Air Multiplier™ a funkce Intelligent Climate Control umí zvlhčovač vzduchu Dyson AM10 zajistit rovnoměrné a zdravotně nezávadné zvlhčování vzduchu v prostředí vaší domácnosti.

Díky funkci Intelligent Climate Control je zvlhčovač Dyson AM10 schopen měřit jak teplotu vzduchu, tak vzdušnou vlhkost. Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovládání a přístroj začne zvlhčovat suchý vzduch po celé místnosti – rovnoměrně a hygienicky. Objem nádržky na vodu vystačí na provoz přístroje po dobu až 18 hodin.

Počet kmitů piezoelektrického měniče v základně spotřebiče je až 1,7 milionu za vteřinu. Dochází při tom k tříštění vody do částic mikroskopické velikosti a k jejich nasávání do vzduchového prstence, jímž jsou s pomocí technologie Air Multiplier™ tyto částice rovnoměrně rozptylovány do ovzduší.

Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10

Mikrobiolog společnosti Dyson Toby Saville uvedl: „Technici Dysonu se zaměřili na vyvinutí vysoce účinného přístroje, díky němuž se uvnitř vaší domácnosti udržuje správná úroveň vlhkosti, a to rovnoměrně a hygienicky. Zvlhčovač vzduchu Dyson umí s využitím patentované technologie ultrafialového záření zlikvidovat 99,9 % bakterií nacházejících se uvnitř ještě dříve, než dojde k projekci nasycené mlhy po celé místnosti.“

 

Zdroj: Bydleni.cz+420 491 110 092
info@solidni-obchod.cz
© Solidní obchod.cz, 2016